Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... cod caen pentru asociatii de proprietar
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

cod caen pentru asociatii de proprietar

Va rog frumos, cine poate sa ma ajute in legatura cu revisalul nou "REGES", ce cod caen trebuie pt asociatii de proprietari?
Multumesc!
Multumesc mult, naejcon
Ultimul racnet 9700 ;)
In Formularul declaratiei puneti varful mouse-ului pe rubrica "cod CAEN" acolo unde trebuie sa alegeti si va apare un mesaj care va spune ce sa alegeti.
Asa este, apare urmatorul mesaj:
Atentie ! Pentru personalul casnic si pentru asociatiile de proprietari se va selecta CAEN=9700 !

dar nu vad nimic logic in acesata alegere.
naejcon, utilizator
Adica, ce ar trebui sa fie logic in aceasta alegere? Alegi si gata!